Pattaya Mała Moskwa Ludzie ze złotymi zębami na plaży

Pattaya Mała Moskwa Ludzie ze złotymi zębami na plaży

Pattaya, miasto w Tajlandii, słynie z turystyki i nocnego życia. Jest to popularny cel podróży dla Rosjan, którzy stanowią około połowy wszystkich turystów odwiedzających Pattayę.

Istnieje kilka powodów, dla których Pattaya jest tak popularna wśród Rosjan. Po pierwsze, jest to stosunkowo niedrogie miejsce na wakacje. Po drugie, oferuje szeroki wybór rozrywki i atrakcji, które odpowiadają rosyjskiemu gustowi. Po trzecie, jest to bezpieczne i przyjazne miejsce dla Rosjan.

W Pattayi można znaleźć wiele rosyjskich restauracji, barów i klubów nocnych. Jest tam również wiele rosyjskich sklepów i usług. W mieście można spotkać wiele rosyjskich znaków i ogłoszeń.

Pattaya jest często nazywana „małą Moskwą” ze względu na dużą liczbę Rosjan mieszkających i odwiedzających to miasto.

Oto kilka konkretnych przykładów tego, co przyciąga rosyjskich turystów do Pattayi:

  • Rozrywka: Pattaya oferuje szeroki wybór rozrywki, w tym kluby nocne, dyskoteki, kasyna, bary i restauracje. Rosyjscy turyści są znani z zamiłowania do nocnego życia, a Pattaya jest idealnym miejscem na spełnienie tych pragnień.
  • Plaże: Pattaya ma kilka pięknych plaż, w tym plażę Pattaya, plażę Jomtien i plażę Naklua. Rosyjscy turyści uwielbiają spędzać czas na plaży, opalając się, kąpiąc się i uprawiając sporty wodne.
  • Ceny: Pattaya jest stosunkowo niedrogim miejscem na wakacje. Rosyjscy turyści mogą tu znaleźć dobre jedzenie, zakwaterowanie i rozrywkę za rozsądne ceny.
  • Bezpieczeństwo: Pattaya jest uważana za bezpieczne miejsce dla turystów. Rosyjscy turyści często czują się tu komfortowo i bezpiecznie.

Wpływ rosyjskich turystów na Pattayę jest znaczący. Rosjanie są ważną częścią gospodarki miasta i przyczyniają się do jego rozwoju.