Tham Krasae – Lokalny pociąg – fragment historycznej linii kolejowej

Tham Krasae to mała wioska w prowincji Krabi w Tajlandii. Znajduje się tam fragment historycznej linii kolejowej, która została zbudowana w latach 1920-tych.

Linia ta była wykorzystywana do transportu drewna z okolicznych lasów. Obecnie jest wykorzystywana do obsługi ruchu lokalnego.

Lokalny pociąg, który kursuje na tej linii, jest bardzo popularny wśród turystów.

Jest to świetny sposób na poznanie malowniczych krajobrazów prowincji Krabi.

Pociąg mija liczne jaskinie, groty i wzgórza.

Pociąg odjeżdża z stacji w mieście Krabi i dociera do Tham Krasae w około 2 godzinach. Bilet kosztuje około 100 bahtów (3 USD).

Podróż pociągiem jest niezapomnianym przeżyciem.

To świetny sposób na poznanie piękna Tajlandii.

tajlandia-lokalny-pociag-travel-14tajlandia-lokalny-pociag-travel-8tajlandia-lokalny-pociag-travel-15tajlandia-lokalny-pociag-travel-23tajlandia-lokalny-pociag-travel-25tajlandia-lokalny-pociag-travel-16tajlandia-lokalny-pociag-travel-26tajlandia-lokalny-pociag-travel-28tajlandia-lokalny-pociag-travel-31tajlandia-lokalny-pociag-travel-34tajlandia-lokalny-pociag-travel-19tajlandia-lokalny-pociag-travel-38tajlandia-lokalny-pociag-travel-45tajlandia-lokalny-pociag-travel-47tajlandia-lokalny-pociag-travel-52tajlandia-lokalny-pociag-travel-54tajlandia-lokalny-pociag-travel-57tajlandia-lokalny-pociag-travel-64tajlandia-lokalny-pociag-travel-70tajlandia-lokalny-pociag-travel-11