Nurkowanie Bali 2016 – Flagi

Nurkowanie na Bali to doskonały sposób na poznanie bogatego życia morskiego Indonezji. Wyspa oferuje wiele różnorodnych miejsc nurkowych, od łatwych dla początkujących po wymagające dla doświadczonych nurków.

Oto niektóre z najpopularniejszych miejsc nurkowych na Bali:

  • Wrak USS Liberty w Tulamben jest jednym z najbardziej znanych miejsc nurkowych na Bali. Wrak jest stosunkowo płytki, co czyni go idealnym miejscem dla początkujących. Wrak jest domem dla wielu gatunków ryb, w tym barakud, żółwi morskich i rekinów.

  • Manta Point w Nusa Lembongan jest miejscem, w którym można spotkać manty olbrzymie. Manty to jedne z największych ryb na świecie i mogą osiągnąć rozpiętość skrzydeł do 7 metrów. Nurkowanie z mantami to niezapomniane przeżycie.

  • Crystal Bay w Nusa Penida jest znane z pięknych raf koralowych i przejrzystej wody. W tym miejscu można spotkać wiele gatunków ryb, w tym żółwie morskie, rekiny i mureny.

  • Menjangan Island jest chronionym rezerwatem przyrody, w którym można spotkać wiele gatunków zwierząt morskich, w tym rekiny, żółwie morskie i delfiny.

Nurkowanie na Bali to doskonały sposób na przeżycie niezapomnianej przygody i poznanie bogatego życia morskiego Indonezji.